ACO Vario rohožka–Matný 60x 40cm rohožka z světle Rips pruhy A Casset Ten Kartáč pro venkovní B075RDC8YL

Kč4 312,80

Kč2 972,41

 • Kód výrobku:B075RDC8YL
 • Dostupnost:Na skladě

 • Rohož ACO Vario obuv škrtátko je optimálně vhodná pro efektivní nečistotami nahrávání

 • Použití: Rohožka by měla být do navíc k Erwerbende podlaha Vario vana vteřin

 • Zvláštnosti: Rohožka je enormně odolné

 • Značka: ACO podporuje moderní a udržitelný architektura "Made in Germany"

 • Rozsah dodávky: 1 x ACO Vario boty škrtátko rohož s Rauhaar ryps proužky a Casset ten kartáče 60 x 40 cm v barvě světle šedá

 • Všeobecné informace: Schwellenlose vstupní vytváření ACO nabízí výhodu, snadná údržba, kvalitní a díky tomu velmi dlouhá životnost zu sein. Poměr cena výkon z exkluzivní design a vysokou funkčností přesvědčí s profesionální řešení a je 1. Volba pro stylový Entree. Rohož ACO Vario bota škrtátko, které z výměna hra odolného a povětrnostním vlivům Rauhaar ryps proužky a Casset ten kartáče se skládá, čistí nápadně efektivní sami předčištění silně znečištěných podrážky. Kombinace dvou zóny se optimálně hodí pro vyčištění podrážky, které množí vykazovat silné znečištění. Velké množství na hrubé nečistoty se již před domu vstup Abgefangen a zajišťují trvající čistoty uvnitř vstupní oblast. Kombinace optimální systém pro nečistotami snížení funguje následujících rozměry: Casset ten kartáče proužky obzvlášť dobře hrubé nečistoty pečlivě od. Die uklouznutí Rauhaar ryps proužky vyřešit toho sami nejměkčími nečistotami od Abstreifenden podrážky ab.
  Deinebaustoffe profesionální tip: pro Bodengleichen a uklouznutí montážní je vstupní rohož v polymer beton nebo plast dno vany ACO zásobníku a.
  Zvláštnosti: ACO Vario boty škrtátko rohož s Rauhaar ryps proužky a Casset ten kartáče přesvědčí díky enormní kapacita a vysokou odolnost. Připevněná je rohož v zastřešené prostory vnější oblastech, jako například přímo před domovní dveře, na dveře nebo na sklep aufgang.
  Deinebaustoffe doporučuje: Nabízíme také jiné rohože, například v antracit, 60 x 40 cm.
  Zpracování: vybrané materiály jsou kvalitně zpracované a dodávají v hotovo prvky, takže lze velmi jednoduše a rychle k instalaci.

  ACO Vario rohožka–Matný 60x 40cm rohožka z světle Rips pruhy A Casset Ten Kartáč pro venkovní B075RDC8YL

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze